Про нас

"Строй-Трейд" - молода українська компанія, заснована в 2011 році, провідним напрямом діяльності якої є реалізація великого асортименту високоякісних матеріалів для будівництва, ремонту і виробництва меблів. Ми пропонуємо вашій увазі різноманітні матеріали для облаштування будинків, квартир, офісів, садів і дач від відомих вітчизняних і зарубіжних виробників. Купити будь-яку представлену у нас позицію можна уроздріб і оптом з можливістю доставки по усій Україні.

Величезна і регулярно зростаюча колекція будматеріалів, низькі ціни і якісне обслуговування здатні догодити потребам усіх, навіть найстрогіших і вимогливіших клієнтів. У нас в постійній наявності, а також під індивідуальне замовлення представлені більше 10 тисяч товарів кращих світових брендів. У нашому інтернет-магазині ви завжди знайдете такі матеріали і комплектуючі :

- Фанеру усіх затребуваних марок і сортів, включаючи ФК, ФСФ і гнучку Сейба;

- Столярну плиту;

- ДСП

 - ДВП і ХДФ;

- МДФ;

- Фурнітуру для меблевих виробів (ручки, петлі, замки, що направляють, опори і коліщатка, кріплення, полкодержатели та ін.);

- ПВХ плівку для меблевих фасадів;

- Кромку ПВХ і АБС відомих європейських і українських марок Termopal, MAAG, Kromag, Polkemic, Rehau, Egger та ін.;

- Акриловий камінь HANEX (виробництво Південна Корея), клейові склади для нього і готові стільниці, миття;

- Клейові склади для усіх видів поверхонь і матеріалів : клеї-розплави (три види), дисперсійні клеї (з одним і двома компонентами); -

А також важливі атрибути для кухонь: сушки, карго та ін.

"Строй-Трейд" намагається бути компанією, орієнтованою виключно на побажання і потреби покупців. Наш кваліфікований персонал порозуміється з будь-яким клієнтом, проконсультує з усіх питань і запропонує оптимальний і вигідний за ціною варіант конкретно для вас. Ми прагнемо створювати такі умови, при яких ви знову і знову зверталися б за покупками саме в нашу компанію!

Спеціальні пропозиції, вигідні акції ми пропонуємо для усіх наших роздрібних і оптових клієнтів.

Переваги компанії "Строй-Трейд" в наступному:

- Великий вибір товарів;

- Вигідні ціни;

- Найвища якість;

- Гарантія і відмінний сервіс;

- Зручна і своєчасна доставка по усій Україні.

Все, що вимагається від вас - просто вчинити замовлення будь-яким зручним вам способом, онлайн або по телефону. Ми ж потурбуємося про усе інше, давайте почнемо нашу довгу і плідну співпрацю прямо зараз!