ДСП


Відповіді на популярні запитання

Статті

Поради з вибору фурнітури для кухні
Стіл своїми руками
Меблеві фасади
Шафа-купе із ЛДСП своїми руками

Деревно-стружкові плити (ДСП) - дуже затребуваний  листовий матеріал, що виготовляється з деревної стружки, скріплюється сполучні речовини, шляхом гаряче прессованіе. В якості сполучних матеріалов використовуються різні смоли, включаючи формальдегідні.

Області застосування ДСП та її гідності

ДСП стала досить затребуваним матеріалом, який успішно застосовується в багатьох виробничих галузях. Сьогодні з деревинно-стружкових плит роблять велику частину всієї меблів, виробляють будівельні панелі, стелять підлогу і кладуть даху, зводять огорожі, збирають тару і виготовляють різноманітні оздоблювальні матеріали.

Потрібно відзначити, що кожен лист ДСП, який використовується для виготовлення виробів, які використовуються всередині приміщення, піддається серйозним контролю на предмет вмісту в ньому вельми токсичного формальдегіду, рівень емісії якого не делжен перевищувати певні норми.

Сьогодні можна ДСП купити, як чудову альтернативу натуральному дереву, вартість якого буде істотно вище. Деревно-стружкові плити досить добре піддаються обробці, відрізняються високою зносостійкістю, дуже переконливо витримують вплив зовнішнього агресивного середовища.

Існуючі ДСП розміри

На даний момент на ринку України представлена ​​ДСП ламінованого і шліфовані різних розмірах. Найбільш популярні листи ДСП в Харкові, і інших містах України  розміром 2440х1830 міліметрів, 2750х1830 міліметрів і 2800х2070 міліметрів, які є найбільш зручною для транспортування і розкрій.