Меблева фурнітура


Відповіді на популярні запитання

Вигідні пропозиціі

Статті

Поради з вибору фурнітури для кухні
Стіл своїми руками
Меблеві фасади
Шафа-купе із ЛДСП своїми руками

Меблева фурнітура - це поняття, під опис якого потрапляють різні складові і механізми, використовувані для виробництва сучасних меблів. Її можна умовно розділити на наступні групи (в залежності від призначення):

  • Функціональна фурнітура (всілякі вішалки, шафові замки, одежні гачки і магніти);
  • Фурнітура для кріплення (власники полиць, металовироби, петлі, роликові та шарикові напрямні);
  • Конструкційні комплектуючі (дверні ручки і очки, петлі, диванні ніжки і т.д.).

Сучасна фурнітура призначена як для забезпечення статичності елементів меблів, так і її рухливості (відкривання дверей, наприклад). При виборі якісних меблевих конструкцій знавці звертають увагу саме на фурнітуру, а вже в другу чергу на форму або тип оббивки дивана.

Роль фурнітури

Меблева фурнітура (інтернет магазин Строй-Трейд готовий запропонувати вам найякісніші зразки) грає ключові ролі в успіху продажів будь-яких дверей, шафи або м'яких меблів. Від надійності та міцності механізмів залежить плавність відкривання дверей і необхідне зусилля для її закриття. Сучасна фурнітура повинна забезпечувати комфорт користувачеві, при цьому розширюючи функціональність Ваших меблів.

Якщо ми не говоримо про декоративні елементи фурнітури оформлення (очі, ручки, прикраси), то гідністю кріпильних елементів вищого класу є їх практично повна невидимість на виробі. Чим менше фурнітура кидається в очі, тим, як правило, більшою функціональністю вона володіє.

Що може вам запропонувати магазин меблевої фурнітури Строй-Трейд

Меблева фурнітура (Харків) від інтернет-магазину Строй-Трейд задовольнить будь-які запити навіть найвимогливіших покупців. Асортимент продукції підібраний таким чином, щоб максимально поєднуватися з експлуатаційними характеристиками і монтажними матеріалами супутніх виробів (стільниць, ламінованого ДСП, скляних полиць і кам'яних кухонних мийок).

У нас Ви завжди зможете придбати за адекватними цінами будь-які зразки фурнітури елементів для реалізації найскладніших проектів.

У нашому асортиментному ряді представлені зразки від найвідоміших виробників, які допоможуть «осучаснити» кухню або передпокій, створити ефектний шафа-купе або побудувати функціональну барну стійку у вітальні. Ви обмежені лише своєю фантазією.

Ми відправляємо меблеву фурнітуру зі складу в  Харкові, Києві до Дніпра, Запоріжжя, Полтави, Вінниці та інших міст України. Покупці можуть придбати у нас фурнітуру  як оптом, так і в роздріб, що гарантує максимально велике охоплення споживчої аудиторії. Ми постійно працюємо над розширенням асортименту і стежимо за всіма новинками на ринку.

Якщо Ви шукаєте надійного постачальника і професійних консультантів в меблевому і будівельному бізнесі магазин Строй-Трейд готовий до довгострокового співробітництва на постійній основі. Ми чекаємо Вас!