13-10-2022

Модні тренди в дизайні інтер'єру в 2018 році

                   Меблі, меблі і знову меблі!


Меблі, меблі і знову меблі! Без меблів, ніякій мові про затишок і комфорт приміщення бути не може тому в році, що настає, як і в останні декілька років, актуальною і усе більш набираючою популярність прикрасою будь-якого інтер'єру від класики до хай-тек виявляться предмети меблів з натуральних матеріалів. Але і це ще не усе, вони неодмінно мають бути виготовлені вручну. Виробники меблів всього світу стали приділяти ручному ремеслу особливо пильну увагу, поступово впроваджуючи його у свої технології. Це недивно, адже такі вироби, нехай навіть вони частково  були створені руками, відрізняються неповторним шармом тепла домашнього затишку.

Подібні меблі мають підвищені естетичні, механічні і фізичні характеристики, тому вартість її чимала. Проте абсолютно необов'язково обставляти нею абсолютне усе приміщення будинку, офісу або квартири, досить буде і невеликого акценту, чогось на зразок інкрустованого дерев'яного журнального або кавового столика у вітальні, витонченого дзеркала з різьбленою рамою в передпокої, декількох стільців або крісла в спальні.

Декоративні перегородки і стелажі незвичайних конструкцій також перетворять житло, зробивши його сучаснішим. Основні матеріали для декору: 

Дерево - головний матеріал для оформлення інтер'єрів і створення меблевих виробів в майбутньому 2019 року. Але для самостійного створення модних меблів 2019 підійдуть і інші природні будівельні матеріали, шпонированные цінними породами дерева (дуб, ясен, бук, горіх, червоне дерево та ін.), до них можна віднести фанеру, столярну плиту, ДВП і ХДФ.

Сировина ця за усіма показниками анітрохи не поступається деревному масиву, а в чомусь навіть перевершує його. Ці і інші деревосодержащие матеріали в щонайширшому асортименті ви можете придбати в інтернет-магазині "Строй-Трейд", з нами інтер'єр будинку буде модним завжди!

Головна тенденція 2019 року - натуральність без імітацій і підробок, тому матеріали для облаштування інтер'єру підійдуть такі:

- Метал;

- Дерево;

- Стекло;

- Граніт;

- Мармур;

- Камінь.

У моду повернуться тканинні шпалери з бавовни, шовку, шкіри і льону, ними можна обробити не повністю усі стіни, а хоч би їх частина.

Колірна гамма 2019 року

Головним кольором в інтер'єрі стане "Пряний мед" - це теплий відтінок карамелі, здатний стає піщаним, деревним і бурштиновим. 

Цей колір заспокоює і надає приміщенню атмосферу затишку, залежно від освітлення і відтінків, що є сусідами, він може також стати енергійним і стимулюючим. Розкішні тони карамелі візуально зроблять кімнату тепліше, ось чому вони підійдуть для оформлення інтер'єрів в традиційному класичному стилі. Сучаснішим він стане, якщо поєднувати карамелевий відтінок з білим.

Також актуальними стануть такі кольори:

- Кремовий, ванільний, жовто-кремовий;

- М'ятний і ясно-зелений;

- Світло-коричневий (лісовий горіх);

- Сіро-зелений і сірий;

- Червоно-фіолетові відтінки.

Різноманітність тенденцій в дизайнах інтер'єрів сезону 2019 велике, проте не варто забувати і про особисті переваги, адже це головне джерело неповторності! Щоб надати житлу унікальний стиль, важливо уміло користуватися новинками декору, модними напрямами, не забуваючи при цьому і про свої смаки.

Компанія "Строй-Трейд" пропонує щонайширший асортимент сучасних матеріалів для облаштування приміщень до нового сезону. Ми пильно стежимо за останніми віяннями моди, тому наша колекція постійно поповнюється свіжими позиціями. Наші ціни і швидка доставка покупок порадують будь-якого клієнта!