Плитні матеріали

Gold Brown  3680*760*12мм акриловий камінь Hanex

Gold Brown 3680*760*12мм акриловий камінь Hanex

14 600.00грн/лист
Дивитись
Розмір 3680х760 мм Товщина, мм 12 мм Колекція DUO
 Бетон темний  3660*1220*12 мм  HPL компакт плита

Бетон темний 3660*1220*12 мм HPL компакт плита

4 400.00грн/м2
Дивитись
Розмір 3660х1220мм Товщина 12 мм Площа листа 4,465 кв.м Ціна за лист 19680,00грн

Відповіді на популярні запитання

Test

Статті

Поради з вибору фурнітури для кухні
Стіл своїми руками
Меблеві фасади
Шафа-купе із ЛДСП своїми руками

Плитні матеріали, доступні сьогодні в будь-якому будівельному супермаркеті або магазині, відрізняються досить великим асортиментом. Кожен з представлених на ринку видів такої продукції об'єднує з іншими незмінно недорога вартість і простота обробки.

Будь-який подібний листовий матеріал виробляється за стандартною технологією шляхом склеювання і опресовування в температурних камерах високого тиску продуктів деревообробки. Основою можуть служити тирсу або тонкий шпон. Щоб поліпшити характеристики плит застосовують спеціальні добавки і смоли, що підвищує їх період експлуатації, стійкість до впливу вологих середовищ, міцність і надійність.

Якими бувають листи плитних матеріалів

Найбільш затребувані деревно-плитні матеріали на сьогодні це:

  • Фанера.

Доступний за ціною і простий в обробці матеріал, що відрізняється підвищеною універсальністю. У складі - листи дуже тонкого шпону, склеєні під тиском. До плюсів фанери різного типу відносять малу вагу, високу міцність, збереження властивостей в широкому діапазоні температур. Фанерні листи прекрасно поєднуються і доповнюють інші оздоблювальні матеріали, а також мають гарну структуру зовнішніх сторін.

  • ДСП.

Деревно-стружковий тип плит виготовляється шляхом гарячого пресування. Основа - деревна тирса або стружки. Додатково до складу вводяться синтетичні смоли. Основний матеріал для ДСП - доступні хвойні та листяні породи дерева, що гарантує недорогу вартість плит. Застосування: для підлоги основа, виробництво недорогий корпусних меблів, шаф, інтер'єрних елементів. Плита дуже міцна, має підвищену жорсткість, а обробляється дуже легко звичайним інструментом.

  • ДВП.

У виробництві застосовують метод гарячого вологого пресування. У складі деревно-волокнистої плити - перемелена однорідна деревна маса, просочення з синтетичних смол, а також парафінові і каніфольні добавки з антисептиками, які збільшують стійкість до вологи і запобігають росту грибка і цвілі. Використання: меблеве виробництво, підлогові вирівнюють покриття, обшивка стін і дерев'яних споруд. Плюси матеріалу: довговічність, висока теплоізоляція і доступна ціна.

  • МДФ.

Це деревно-волокниста плита із середнім коефіцієнтом щільності. Структура більш однорідна в порівнянні з ДВП, частинки основи - дрібніші. У виробництві не застосовують різні токсичні смоли епоксидного типу. МДФ рекомендований для виготовлення меблів і оформлення інтер'єрів в дитячих і медичних закладах.

  • ХДФ.

Це ДВП з дуже високою щільністю, що виготовляється з подрібнених продуктів деревообробки хвойних дерев. ХДФ - це основа для виготовлення практично будь-якого виду сучасного ламінату, підлогових покриттів високого класу міцності, а також меблів.

  • ОСП (OSB).

Орієнтовано-стружкові плити складаються з непарного числа шарів (три і вище) подовженого деревного шпону хвойних порід. З особливостей матеріалу варто відзначити різну орієнтованість волокон внутрішніх і зовнішніх шарів, що гарантує матеріалу досить високу міцність і в той же час легкість і гнучкість.

Плитні матеріали, купити які пропонує наш сайт, це перевірена якість від перевірених часом постачальників за найдоступнішими цінами.