Плівка ПВХ


Відповіді на популярні запитання

Статті

Поради з вибору фурнітури для кухні
Стіл своїми руками
Меблеві фасади
Шафа-купе із ЛДСП своїми руками

Плівка ПВХ є одним з основних елементів сучасних меблевих і кухонних фасадів. Даний матеріал характеризується недорогий вартістю і найбільшим різноманітністю колірних рішень, що дозволяє застосовувати його в інтер'єрах будь-якого виду.

Чому варто купити плівку ПВХ

Дане покриття виготовляється з найсучасніших матеріалів на обладнанні високого класу точності. Будучи невід'ємною частиною МДФ фасадів, захисна плівка ПВХ, яка відрізняється непоганими технічними характеристиками, володіє дуже привабливим і досить стильним зовнішнім виглядом.

Правильний підбір фурнітури гарантує ідеальне поєднання плівок, панелей, дверей шаф з іншими інтер'єрними елементами і меблями в вашому приміщенні. Доступна вартість і різноманітність варіантів використання зробили декоративну плівку ПВХ одним з найбільш затребуваних матеріалів на ринку серед покупців середнього класу.

Плівка ПВХ для фасадів МДФ має ряд переваг, серед яких:

  • Захист основного матеріалу від впливу досить високих температур і вологи;
  • Запобігання росту і розвитку грибка цвілі і мікроорганізмів;
  • Імітація будь-яких відомих людині матеріалів з повторенням тактильної структури поверхні;
  • Доступна вартість;
  • Стійкість до ударів, подряпин і іншим типам впливу.

Враховуючи всі переваги,  плівка ПВХ дверна, наприклад, дуже часто застосовується при виготовленні вхідних та межкімнатних дверей. Ви завжди можете замовити виріб під «мармур» з використанням полівінілхлоридної плівки, причому різницю буде практично неможливо помітити з відстані. Це ідеальне рішення для облагородження інтер'єру при невисокому бюджеті коштів на ремонт.

Вишуканість натуральних матеріалів за ціною, доступною пересічному користувачеві, хороші зносостійкі характеристики, стійкість до вигорання під прямими променями сонця, різноманітне застосування (кухні, дитячі, передпокої, спальні) роблять плівки ПВХ вигідним і обдуманим придбанням.

Технологія і ціни

Сучасні технології використовують мембранно-вакуумний спосіб для з'єднання плівки та МДФ панелей. Цей метод гарантує максимальну довговічність матеріалу і відсутність повітря під плівкою.

Що стосується вартості, то вона залежить від обраної колірної гами, виробника, наявності структурної поверхні і обсягів замовлення. Інтернет магазин Строй-Трейд завжди готовий запропонувати Вашій увазі найширший асортимент захисних покриттів ПВХ за найдоступнішими цінами.

Наші фахівці дадуть відповідь на будь-які питання щодо сумісності інтер'єрних рішень з використанням ПВХ плівки, а також порадять варіанти виробів, максимально підходять під Ваші умови експлуатації та оформлення приміщень. Шукаєте продукцію високої якості, але не хочете переплачувати? Ми гарантуємо Ваше повне задоволення покупками в Строй-Трейд!