Клеї для кромки, плівки ПВХ


Відповіді на популярні запитання

Вигідні пропозиціі

Статті

Поради з вибору фурнітури для кухні
Стіл своїми руками
Меблеві фасади
Шафа-купе із ЛДСП своїми руками

Якісний клей для кромки або плівки з ПВХ є найважливішою складовою частиною сучасних меблевих фасадів. Від його властивостей в чималому ступені залежать характеристики всього меблевого виробу і його стійкість до впливу зовнішніх факторів.

Клей для кромки ПВХ, АБС від бренду Mitol, представлений в асортименті в магазині Строй-Трейд, досить затребувана у виробництві меблів. Зокрема він використовується для приклеювання кромки на автоматичних кромкооблицювальних верстатах. Характеризується висока експлуатаційні характеристики, а також зручність в застосуванні.

Також ви завжди можете придбати у нас дисперсійні клеї, які призначені для наклеювання плівки ПВХ на різні меблеві поверхні.

Види клеїв - який краще?

Сучасний виробник пропонує увагу споживачів величезного розмаїття клеїв, що відрізняється свій технічні властивості і характеристики. Клей для плівки ПВХ може бути одно- або двокомпонентним, причому ціни на них можуть значно варіюватися в більшу або меншу сторону.

Як же зробити правильний вибір не переплачуючи, якому з клейових розчинів, присутніх на ринку, віддати перевагу? Щоб відповісти на це питання варто розглянути властивості і характеристики різних типів клею, які визначають їхні переваги і переваги. Отже, двокомпонентний клей, як правило, характеризується виробником як більш надійний.

Серед його особливостей варто відзначити:

  •  Наявність в складі спеціальної добавки - затверджувача (масова частка може досягати 5 відсотків). Даний компонент гарантує підвищені експлуатаційні характеристики готового виробу;
  • Термін «життя» клею не більше 7-8 годин, протягом яких його необхідно використовувати, залишки необхідно дуже часто перемішувати при повторному використанні;
  •  Двокомпонентний клей для плівки ПВХ володіє підвищеною стійкістю до дії вологи і високих температур з різкими перепадами протягом доби;
  •  Необхідність в постійному спостереженні і очищення робочої поверхні інструменту, щоб уникнути затвердіння клею «намертво».

 Серед переваг однокомпонентного клею фахівці відзначають:

  •  Клей для фасадів однокомпонентний має термін придатності до трьох років (у порівнянні з одним роком у двокомпонентного);
  •  Менше вимог до умов нанесення і якості поверхонь, що склеюються.

Однак, слід врахувати, що в домашніх умовах вкрай складно якісно скористатися клеєм. Це може зробити фахівець на виробництві за допомогою мембранно-вакуумного преса.

Сучасні двокомпонентні клеї мають більш високі показники в теплопровідності, міцності, надійності та вологостійкості. В основному це стосується дорогих марок від відомих виробників. У той же час багато брендів на ринку можуть похвалитися цілком порівняними показниками і в однокомпонентних клеях.

Правильно вибрати той чи інший склад клею вам завжди допоможуть фахівці магазину Строй-Трейд, які врахують умови експлуатації і тип склеюваних поверхонь.